Tento kurz je určen pro všechny, kdo mají zájem se dovědět o novinkách především ze silničního zákona. Od doby, kdy jste udělali zkoušky a dostali řidičský průkaz, mohlo uběhnout několik let a pravidla provozu se pořád mění. Proto naše autoškola poskytuje kurz, ve kterém Vás provedeme novinkami v oblasti silničního zákona. Jen u dopravních značek došlo za posledních několik let k výrazným změnám a úpravám.

I přesto, že má kurz jasný obsah, tak můžete přijít s vlastními otázkami a lektor Vám vše důkladně vysvětlí. Z praxe víme, že řidičům dělají problémy i základní věci jako je světelná signalizace nebo špatně chápou dopravní značky či situace v provozu.

Není potřeba se bát toho, když se zjistí, že něco nevíte. To, že využijete našeho kurzu, není známka slabosti, ale známka odpovědnosti. V kurzu uvidíte mnoho videí, na kterých lektor rozebere jednotlivé chyby řidičů. Poznáte na nich, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat.

Nehodláme Vás učit jezdit, pokud o to sami nepožádáte, ale naším cílem je udělat silnice o něco bezpečnější, provoz plynulejší a to právě prevencí v podobě zdokonalovacích řidičských kurzů.

Teoretický zdokonalovací kurz 1000,- Kč/osoba

úvod, zahájení 30 min
přednáška 90 min
pauza, občerstvení 15 - 30 min
přednáška, dotazy 90 min

Kurzy probíhají zpravidla o víkendu a datum kurzů Vám bude sdělen v autoškole nebo telefonicky na telefonním čísle 605 979 006. Přihlásit se můžete přes formulář.

Tento kurz může být skvělým dárkem pro muže i ženu. Naše autoškola může vystavit i dárkový poukaz na tento kurz.

Během kurzu je zajištěn pitný režim a občerstvení ZDARMA.