O nás

Jsme autoškola, která nehodlá s konkurencí bojovat cenou, ale nabízenými službami a hlavně přátelským a individuálním přístupem ke každému klientovi.

Uvědomujeme si, že doprava v tak velkém městě jako je Praha, může být pro mnohé stresující, zejména v řidičských začátcích a proto všechny naše kurzy začínají na 3D trenažeru AT208-VRT, kde se žák naučí základní ovládání vozidla jako je řazení, ovládání pedálů a volantu.

Každý žák projde již před první jízdou důkladnou teoretickou přípravou, ve které nenastavujeme limity, protože víme jak problematické je pochopit mnohé dopravní situace ve velkém městě. Našim cílem je směřovat výuku do učebny a výcvik do vozidla. Je jasné, že jedno bez druhého se prostě neobejde a také chápeme, že teorie není tou lákavou částí, ale my jí uděláme dostatečně záživnou, aby se žákům vryla do paměti a bavila je. Používáme moderní simulátory dopravních situací a teorie je vždy aktivně vedena lektorem.

Moderní doba si žádá moderní přístupy, a proto naše autoškola připravila pro své klienty online studovnu, která je nadstavbou k běžným přednáškám v autoškole. Žák má tak možnost se maximálně teoreticky připravit z pohodlí svého domova. Autoškola také umožňuje žadatelům nákup výborně zpracované učebnice za velmi přijatelnou cenu od firmy Schröter.

Naši žáci obdrží přístup do aplikace, kde uvidí odjeté i naplánované jízdy, uvidí naplánované přednášky a konzultace. Zároveň přes aplikaci uvidí každý učitel u svého žáka jeho teoretickou přípravu v podobě e-testů. Jízdy jsou zaznamenávány na palubní kameru a žák tak obdrží z každé jízdy výstup v podobě videa, pro vlastní potřebu, aby se mohl zpětně podívat na chyby, které udělal. Zároveň je dosaženo maximální kontroly odjetých jízd, případně tras díky monitoringu vozidel. Výstup z GPS je spárován s uživatelským účtem klienta, který se vždy před zahájením jízdy přihlásí kartou nebo čipem ve vozidle a stejným způsobem se po ukončení jízdy odhlásí. Do účtu klienta se tak dostávají informace o počtu najetých kilometrů, zobrazuje se mapa s vyznačenou trasou jízdy apod. Díky těmto a dalším prvkům v naší autoškole chceme ukázat veřejnosti, co znamená pojem „moderní autoškola“.

Vzhledem k tomu, že i autoškola má omezenou kapacitu, nebude při jejím naplnění registrovat další klienty do doby, dokud se opět neuvolní. Nechceme být na trhu největší, ale nejlepší.