O nás

Jsme autoškola, která nehodlá s konkurencí bojovat cenou, ale nabízenými službami a hlavně přátelským a individuálním přístupem ke každému klientovi.

Uvědomujeme si, že doprava v tak velkém městě jako je Praha, může být pro mnohé stresující, zejména v řidičských začátcích a proto všechny naše kurzy začínají na 3D trenažeru AT208-VRT, kde se žák naučí základní ovládání vozidla jako je řazení, ovládání pedálů a volantu.

Každý žák projde již před první jízdou důkladnou teoretickou přípravou, ve které nenastavujeme limity, protože víme jak problematické je pochopit mnohé dopravní situace ve velkém městě. Našim cílem je směřovat výuku do učebny a výcvik do vozidla. Je jasné, že jedno bez druhého se prostě neobejde a také chápeme, že teorie není tou lákavou částí, ale my jí uděláme dostatečně záživnou, aby se žákům vryla do paměti a bavila je. Používáme moderní simulátory dopravních situací a teorie je vždy aktivně vedena lektorem.

Součástí ceny každého základního kurzu je učebnice, kterou klient obdrží při zápisu. Další výukové materiály jsou volně k dispozici na stránkách autoškoly v sekci STUDOVNA. Jelikož víme, že stres působí u zkoušek na každého z nás, tak garantujeme, že první případnou opravnou zkoušku žák neplatí autoškole, ale platí jen správní poplatek magistrátu hl. m. Prahy. Další opravné zkoušky se počítají dle platného ceníku autoškoly Smart.

Naši žáci obdrží přístup do aplikace, kde uvidí odjeté i naplánované jízdy, uvidí naplánované přednášky a konzultace. Zároveň přes aplikaci uvidí každý učitel u svého žáka jeho teoretickou přípravu v podobě e-testů. Jízdy jsou zaznamenávány na palubní kameru a žák tak obdrží z každé jízdy výstup v podobě videa, pro vlastní potřebu, aby se mohl zpětně podívat na chyby, které udělal.

Vzhledem k tomu, že i autoškola má omezenou kapacitu, nebude při jejím naplnění registrovat další klienty do doby, dokud se opět neuvolní. Nechceme být na trhu největší, ale nejlepší.